Zabawa i relaks blisko natury – idealny pomysł na rodzinny weekend! - Julinek Park zaaprasza
Wpisany przez S.Z.   
środa, 25 maja 2022 16:40

Zabawa i relaks blisko natury – idealny pomysł na rodzinny weekend!

Coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bliskość przyrody, czyste powietrze, atrakcje dla dzieci w każdym wieku połączone z możliwością odpoczynku – to kryteria, którymi wielu rodziców kieruje się, poszukując rozrywki dla swoich pociech. Nie musisz pokonywać setek kilometrów, aby znaleźć się w takim miejscu. Położony nieopodal Warszawy Julinek Park to świetny pomysł na weekendowy, rodzinny wypad. Jakie atrakcje czekają na miejscu?


Rosnąca świadomość ekologiczna i troska o środowisko stają się codziennością wielu Polaków , a takie wartości od najmłodszych lat warto przekazywać pociechom. Nie od dziś wiadomo, że dzieci najskuteczniej uczą się poprzez zabawę! Nieprzypadkowo rodzice coraz częściej szukają miejsc wypoczynku z dala od gwaru ulic, w których spędzą wspólnie czas w otoczeniu przyrody.

Relaks i zabawa w klimacie slow life

Czyste powietrze i towarzystwo lasu stanowią odskocznię od miejskiej codzienności. Bliskość przyrody pozwala najmłodszym dostrzec powody, dla których należy się o nią troszczyć. Wybierając miejsce na weekendowy wypad warto dodatkowo zwrócić uwagę na dostępny tam wachlarz atrakcji. Jest to szczególnie ważne, gdy wybieramy się na wycieczkę z dziećmi w różnym wieku. Zadbajmy o to, aby żadne z nich się nie nudziło, a każde znalazło coś dla siebie. Plac zabaw, warsztaty ekologiczne czy animacje w cyrkowym klimacie to tylko przykładowe pomysły na aktywny wypoczynek.


– Aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie, z dala od miejskiego gwaru i szybkiego tempa życia, ułatwia budowanie więzi i pokazuje dzieciom, że rozrywka nie znajduje się jedynie przed ekranem telefonu czy komputera. Wielu rodziców poszukuje atrakcji, które oderwą pociechę od elektroniki oraz wpłyną na zdrowie i kondycję fizyczną. Dzieci ucieszą z pewnością kolorowe dmuchańce, parki linowe z trasami w koronie drzew o różnym stopniu trudności czy tory tubingowe do zjazdów kolorowymi pontonami – mówi Karina Jarecka, kierownik działu marketingu Julinek Park. – Różne wydarzenia, sztuki teatralne i cyrkowe pokazy w wykonaniu doświadczonych akrobatów, aktorów i artystów znanych z telewizyjnych talent-show zainteresują nie tylko dzieci, ale także rodziców – dodaje.


Rodzinna wycieczka rowerowa w głąb lasu i odkrywanie nowych miejsc to kolejny z pomysłów na wspólny, angażujący czas. Piknik na leśnej polanie będzie idealnym zwieńczeniem takiej wyprawy i okazją do rozmów i zabaw.

Wodne szaleństwo – frajda dla osób w każdym wieku

Lato zbliża się wielkimi krokami, a aktywny wypoczynek nad wodą wydaje się idealnym rozwiązaniem na ciepłe dni. Liczne zjeżdżalnie, baseny o różnej głębokości i inne wodne atrakcje pod gołym niebem – z takiej atrakcji niebawem będzie można skorzystać nieopodal Warszawy. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w okolicy, w leśnym otoczeniu, co doda mu sielankowego klimatu i pozwoli poczuć się jak na wakacjach.


– Strefa wodna pod gołym niebem będzie gotowa wraz z początkiem wakacji . Na jej terenie – oprócz kompleksu basenowego oraz zjeżdżalni – znajdzie się m.in. splash pad, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Będzie to miejsce, w którym świetnie będą bawić się nie tylko dzieci w różnym wieku, ale także dorośli – wyjaśnia Karina Jarecka, kierownik działu marketingu Julinek Park.


Czas w otoczeniu przyrody zdaje się płynąć wolniej, pozwalając tym samym na niekończące się godziny zabawy i wypoczynku. Weekend poza miastem to świetny pomysł dla wszystkich świadomych rodziców, którzy chcą zapewnić pociechom jakościową rozrywkę w towarzystwie natury, z daleka od miasta i szybkiego trybu życia.

Bilety do Julinek Park dostępne są zarówno online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl ), jak i na terenie parku – w kasie oraz biletomacie. Za wszystkie atrakcje można zapłacić także bonem turystycznym. Bilet pozostanie ważny do końca sezonu, bez względu na datę zakupu.
********
Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy, w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Park rozrywki zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl/

/źódło - /